O Firmie

Tamar Sp.J. to nowoczesne i dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo utworzone w 1991r. z główną siedzibą we Wrześni. Tamar jest autoryzowanym przedstawicielem firmy Pfleiderer, – jednego z największych na świecie producentów płyt i wyrobów drewnopochodnych.

 

Jesteśmy firmą elastyczną i kreatywną, starającą się sprostać wymaganiom klientów i wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom poprzez ciągłe poszerzanie i unowocześnianie swojej oferty.

 

Przedmiotem naszej działalności jest wyspecjalizowana sprzedaż hurtowa i detaliczna. Posiadamy bardzo bogatą ofertę, która obejmuje nie tylko materiały do produkcji mebli, ale również elementy wyposażenia wnętrz.

 

W ofercie znajdują się m.in.: płyty meblowe, fronty meblowe, blaty robocze oraz inne akcesoria meblowe. Świadczymy usługi w zakresie cięcia płyt na konkretne formatki, a także oklejanie krawędzi obrzeżami oraz usługi dowozu towaru do klienta..

 

Kierując się zasadą partnerską wobec społeczności, Tamar wspiera finansowo i organizacyjnie działalność instytucji w zakresie zdrowia, kultury, pomocy dzieciom oraz sportu. Zadowolenie ludzi i jednocześnie satysfakcjonujący wynik ekonomiczny – to równorzędne miary sukcesu!

 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z treścią naszego serwisu internetowego. Mamy nadzieję, że informacje tutaj zawarte zdołają Państwa zainteresować oraz zachęcić do ponownego odwiedzenia.

 

Z chęcią odpowiemy na każde Państwa pytanie, doradzimy oraz pomożemy w właściwym doborze produktów. Wystarczy do nas napisać lub zadzwonić.